Hakkımızda  
  Hakkımızda       Kargo / Teslimat / Ücretler       Garanti & İade       Tüketici Hakları       Gizlilik Politikası       İletişim    


 
DECOBOX® Türkiyenin 32 yllık el yapımı lüks kutu markası olup tüm hakları "KAATI AMBALAJ SAN.TİC.LTD.STİ." ünvanlı firmamıza aittir.

DECOBOX® markalı tüm ürünlerin üretimi İstanbul'da, 3000 metrekare kapalı alana sahip tesisimizde yapılmaktadır.

DECOBOX® yüksek kalitedeki üretimi ve ürün geliştirmedeki kabiliyeti sayesinde,sektörünün lideri konumundadır.

Bu yolda DECOBOX® birçok faydalı model patentine ve tasarım tesciline sahiptir. Bütün bu çalışmaların doğal sonucu olarak DECOBOX®, 2009-2010-2011 “TSE Altın Ambalaj” ödüllerinin yanısıra, muhtelif kurumların tasarım ödüllerinin ve nihayetinde WPO (Dünya Ambalaj Örgütü) “2012 – Worldstar” ödülünün sahibi olmuştur.

Türkiye ve dünyanın bir çok önemli markasının ürün kutuları DECOBOX® markasını taşımaktadır. Üretim tesisimizde, bu tip özel üretimin yanında "DECOBOX KOLLEKSİYONLARI"nın üretimi yapılmaktadır.
Halihazırda "Mücevher", "Çikolata" ve "Hediye" kutusu kolleksiyonlarımız bulunmakta ve sürekli yenilenmektedir. Kolleksiyonlarımız, toptan olarak bayilerimiz aracılığı ile, perakende olarak ise anlaşmalı zincir mağazalar tarafından satılmaktadır.

Kolleksiyon üretimi ile çıktığımız bu yolculukta bir yenilik daha yapıyor, sadece DECOBOX® el yapımı kutuların satıldığı www.kutusuzlar.com internet satış mağazamızı hizmete sunuyoruz.

Bir çok DECOBOX® takipçisini sevindireceğini düşündüğümüz bu girişimin, hayırlı olması dileğimizle..
DECOBOX © Copyright 2014 - Her hakkı saklıdır !
kutusuzlar.com ve Decobox, KAATI AMBALAJ SAN.TİC.LTD.STİ.'nin tescilli markalarıdır.
  Hakkımızda     Kargo / Teslimat / Ücretler     Garanti & İade     Tüketici Hakları     Gizlilik Politikası     İletişim  
Müşteri Hizmetleri: +90 212 875 98 90